TV 10 Olümpiastarti Tartu etapil sündisid rekordid

Katarina Verst ületas teivashüppes 2.82. Foto: Marko Mumm

Вот такие у нас попрыгунчики

© http://ekjl.ee/tv10os/

7. aprillil Tartu Ülikooli spordihoones toimunud TV 10 Olümpiastarti võistlussarja 3. etapil pani end hüppealadel ja kuulitõukes proovile üle 300 noore sportlase ja püstitati kolm uut sarja rekordit ning korrati ühte rekordit.

Kuni 12-aastaste tüdrukute teivashüppe uus rekord 2.82 kuulub laupäevast Katarina Versti (IND, Tartu Annelinna Gümnaasium) nimele. 

Tüdrukute vanemas vanusegrupis kordas Tallinna Inglise Kolledži õpilane Liisa-Maria Lusti sarja kõrgushüppe rekordit1.71, mis püsib sarjas juba 23. aastat Maret Komarova nimel. 

Vanema vanuserühma poiste kuulitõuke uued rekordnumbrid (3 kg kuuliga) on 15.89 ja rekordiomanikuks Varmo Pärnpuu (IND, Raatuse Kool).

Poiste noorema vanserühma uuteks kuulitõuke rekordnumbriteks (2 kg kuuliga) on 11.04 ja autoriks Ragnar Maripuu (Tallinna Ühisgümnaasium).

Pärast 3. etappi on esimeses grupis jätkuvalt liidrikohal Viljandi Kesklinna Kool ja teises grupis Parksepa Keskkool. 

Riho Siili juhendatav Viljandi Kesklinna Kool haaras liidriohjad juba avaetapiga, punkte on neil kolme etapiga koos 16308. Teisel kohal on Rakvere Gümnaasiumi tiim (keda juhendab Alar Madilainen) 15902 punktiga ning kolmandal 15136 punkti kogunud Valga Põhikooli võistkond (juhendajad Riho Meri ja Anneli Taul).

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.