Noored Tartut juhtima! 

14-20 aastane noor! On Sul oma arusaam noorte probleemidest Tartus? Soovid kaasa rääkida teemadel nagu näiteks gümnaasiumite korraldus Tartus, noortesõbralik linnaruum (et oleks kohad, kus saab skate’ida), noorte seaduslikud õigused, õpilasfirmad, sõltuvusained? 

Ainsa linnana Eestis saavad Tartus noored demokraatlikult Noortevolikogusse kandideerida. See tähendab, et linna asju otsustavad noorte valitud noored ISE! 

Kuna asuvad noored linnapoliitikat juhtima? 
9. jaanuaril kell 10-12 on osaluskohvik, kus saab kohvi ja snäkkide kõrvale koos Tartu Ülikooli ajakirjandustudengite, linnaametnike ja abilinnapeadega arutleda noortele olulistel teemadel ning ehk ka inspiratsiooni Noortevolikogusse kandideerimiseks. Osalemiseks registreeri ennast sellel lingil: https://goo.gl/forms/YbyPFlEngNua4Nb02 
9. jaanuari südaöösel on kandideerimise tähtaeg - kui tunned, et just Sina või Sinu sõber on õige inimene Tartu noori esindama, siis uuri lisa tartu.ee/et/noortevolikogu
15. jaanuaril on kandidaatide debatt, kus Noortevolikogu kandidaadid peavad selgeks tegema, miks just NEMAD on parim valik. Debatti kantakse üle ka internetis - küsimusi saavad küsida ka need, kes pole kohal! 
16.-18. jaanuaril on Tartu linna Noortevolikogu valimised - just siis saab hääletada! 
Veebruar 2019 - esimene Tartu linna Noortevolikogu istung! 

Kui poliitika tundub võõras, aga tahaks ikkagi enda ja sõprade huvide eest seista, siis aitavad Tartu linnavolikogu liikmetest MENTORID Sul õige tee leida! 

Küsimuste korral võib julgelt kirjutada Airi.Park@raad.tartu.ee

Kohtume juba kolmapäeval, 9. jaanuaril kell 10 osaluskohvikus!  
 

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.