Eksamid 2019/2020

G3 klass Algus: 10.00, suulised 9.00

Eesti keel kirjalik 21. aprill 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) saal
õpilaste arv 44
Maire Küppr, Veronika Kim

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) 8
õpilaste arv 25
Anne Luts, Heidi Margus

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) muusika
õpilaste arv 27
Tiina Kikerpill, Anna Preobraženskaja

Eesti keel suuline 22. aprill 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) saal
õpilaste arv- 31
Maire Küppar – intervjueerija,Kalvi Värton - hindaja

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) 8
Anne Luts – intervjueerija, Marge Saarelaid – hindaja

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) muusika
õpilaste arv – 32
Tiina Kikerpill – intervjueerija, Maarja Must-Vikman – hindaja

Inglise keel kirjalik 4.mai 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) muusika
õpilaste arv 25
Valentina Janushkovskaja, Tiina Kikerpill

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) saal
õpilaste arv 34
Julia Klochkova, Ljudmila Krasno

Inglise keel suuline 5.mai 2020.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A313
õpilaste arv 20
Valentina Janushkovskaja – intervjueerija, Irina Art - hindaja

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A314
õpilaste arv 20
Violetta Beloussova – intervjueerija, Svetlana Egorova - hindaja

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A315
õpilaste arv 19
Jane Tammeorg- intervjueerijaJulia Klochkova – hindaja

Matemaatika 22.mai.  Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A305
õpilaste arv 17 – lai vene
Jelena Permenova, Irina Safonova

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A310
õpilaste arv 13 lai vene+ 5 kitsas vene
Makim Ivanov, Maire Küppar

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A315
õpilaste arv 14 kitsas vene
Olga Ionova, Nelli Trussova

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A314
õpilaste arv 12 kitsas vene
Jelena Korsakova, Tatjana Vostrova

Kutsehariduskeskus (Kopli 1) A313
õpilaste arv 8 lai eesti + 2 kitsas eesti
Toomas Vaino, Ljudmila Krasno

 

9 klass.  Algus: 10.00

Eesti keel (kirjalik) – 27.mai. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8
õpilaste arv 25 (9a)
M.Vares, I.Glimbaum

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Pmuusika
õpilaste arv 20 (9b)
M.Saarelaid, E.Tamm

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P6
õpilaste arv 19 (9c)
M.Küppar, H.Margus

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10
õpilaste arv 2
Anne Luts, Alla Botšarova

Eesti keel (suuline) – 28.mai. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Algus: 9.00

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8
õpilaste arv 26 (9a)
M.Vares – intervjueerija, A.Luts - hindaja

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Pmuusika
õpilaste arv 20 (9b)
M.Saarelaid – intervjueerija, M.Must-Vikman - hindaja

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10
õpilaste arv 19 (9c)
M.Küppar- intervjueerija, K.Värton– hindaja

Matemaatika 4. juuni  Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8
õpilaste arv 25 (9a)
 J.Permenova, L.Krasno

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Pmuusika
õpilaste arv 20 (9b)
O.Ionova, I.Hindriksoo

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P6
õpilaste arv19 (9c)
M.Ivanov, M.Otsa

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10
õpilaste arv 2
Jelena Korsakova, Alla Botšarova

Valikeksam 10. juuni  Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P8
õpilaste arv 6 (9a) +  13 (9b)
Vene keel
Nelli Trussova, Tatjana Vostrova

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) Pväikeklass
õpilaste arv 1
Vene keel
Inna Glimbaum

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P10
õpilaste arv 7
Vene keel
Irina Abisogomjan, Pavel Babtšenko

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P3
õpilaste arv 12
keemia, füüsika
Irina Hindriksoo, Toomas Vaino

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P2
õpilaste arv 17
ajalugu, ühiskonnaõpetus
Ljudmila Krasno, Veronika Kim

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P6
õpilaste arv 10
Inglise keel
Natalja Arhipova, Julia Klochkova

Ploomike lasteaed (Ploomi 1) P1
õpilaste arv 1
Inglise keel
Violetta Beloussova, Alla Botšarova