Õpetajate konsultatsiooniajad

  • Abisomjan, Irina
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
  • Andrejeva, Alevtina
    reede 11.30-14,00
  • Arhipova, Natalja
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
  • Art, Irina
    esmaspäev 7.15-8.00 Ploomike
  • Babtšenko, Pavel
    kolmapäev 13.00-14.00
  • Beloussova, Violetta
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkule1ppel
    kolmapäev kokkuleppel
    neljapäevkokkuleppel
    reede kokkuleppel
  • Bitov, Igor
    neljapäev 8.00-8.45 Ploomikeses, 7.tund Eerikal
  • Bitova, Jelena
    teisipäev 7.15-8.45, Ploomi 2.korrus
  • Botšarov, Pavel
    esmaspäev 14.30-15.00 P IT juht
    kolmapäev 13.30-14.00 P IT juht
  • Botšarova, Alla
    kolmapäev 14.00-14.45 PMuusika
  • Burajev, Vladimir
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
  • Dolgova, Inna
    teisipäev 14.15 - 15.00 Żščźą
    neljapäev 14.15 - 15.00 Żščźą
  • Dorkin, Anatoli
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
    neljapäev kokkuleppel
    reede kokkuleppel
  • Egorova, Svetlana
    teisipäev 14.05 - 15.00 Eerika maja
  • Ennok, Katrin
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
    neljapäev kokkuleppel
    reede kokkuleppel
  • Feklistova, Nadežda
  • George, Ksenia
    esmaspäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
    teisipäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
    kolmapäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
    neljapäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
    reede kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
  • Glimbaum, Inna
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
  • Hindriksoo, Irina
    teisipäev 14.45 - 15.30, P 3
  • Honcharova, Mariia
    esmaspäev kokkuleppel (Eerika)
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev kokkuleppel
    neljapäev kokkuleppel
    reede kokkuleppel
  • Ionova, Olga
    esmaspäev 14.00- 15.00
    teisipäev 14.00 - 15.00
    kolmapäev 14.00 - 15.00
    neljapäev 14.00 - 15.00
  • Ivanov, Maksim
    teisipäev 14.00 - 16.00 (kas KHK või Uppsala 10, eelnevalt kokku leppida)
  • Ivanova, Natalja
    teisipäev kokkuleppel Eerika majas
  • Janushkovskaja, Valentina
    neljapäev 13.45-14.45, P15
  • Joassoone, Diana
    neljapäev 13.10-15.10
  • Juhkam, Jana
    teisipäev 4. tund Eerikal
    neljapäev 4. tund Eerikal
  • Jõgeva, Jana
    esmaspäev Ploomike 14.40-15.35
    teisipäev Eerika 14.10-14.55
  • Kalvi, Elvira
    esmaspäev 14.15 - 15.00
    teisipäev 14.15 - 15.00
    kolmapäev 14.15 - 15.00
    neljapäev 14.15 - 15.00
    reede 14.15 – 15.00 E11
  • Kapanen, irina
    reede kokkuleppel Eerika majas
  • Kaskman, Anne
    esmaspäev 12. 50 - 13. 40 Variku 443
    reede 12.00 - 13.40 Variku 443
  • Kass, Signe
    esmaspäev kokkuleppel
    teisipäev kokkuleppel
    kolmapäev 16.00-16 45 KHK A314
    neljapäev kokkuleppel
    reede 10.00-10.45, Poomike
  • Kim Kvan Kho
  • Kikerpill, Tiina
    kolmapäev 14.00-15.30
  • Kim, Veronika
    neljapäev 14.00-14.45
  • Klochkova, Julia
    teisipäev 14:45 - 15:30
  • Korsakova, Jelena
    kolmapäev 14.00-14.50 Ploomi, kab.9
  • Krasno, Ljudmila
    neljapäev 13.45-14.45.kab.9
  • Krikmann, Ott
  • Küppar, Maire
    esmaspäev 13.55 - 14.40, P10
    teisipäev 8.55 - 9.40, TKHK
  • Leibova, Svetlana
    neljapäev 13.00-13.45saal
  • Luts, Anne
    kolmapäev 14.00-15.30
  • Maidla, Katre
    kolmapäev 14.05-14.50 Erika saal
    reede 14.05-14.50 Eerika saal
  • Manajenkova, Galina
    teisipäev 8.45-9.30 Eerika
    kolmapäev 8.00-8.45 Ploomi
  • Margus, Heidi
    neljapäev 14.00-14.45 P10
  • Merinova, Tatjana
    kolmapäev 14.05-14.50 Eerika muusikaklass
  • Mugra, Katrin
  • Must-Vikman, Maarja
    teisipäev 13.55 - 14.40 Psaal
    kolmapäev kokkuleppel
    neljapäev 13.00 - 13.45
  • Nurm, Katrin
  • Oja, Galina
    esmaspäev 14.00-15.00 Eerikal
    reede 13.00-14.00 Eerikal
  • Ojavere, Tatjana
    esmaspäev 14.00-14.45 Ploomi
    teisipäev 13.00-13.40
  • Org, Annely
    kolmapäev 14.00- 14.45 Variku Kool kab 441
  • Otsa, Merili
    reede 13.00-13.45 P1
  • Paap, Marjam
  • Permenova, Jelena
    reede 13.45-14.45
  • Persidski, Urmas
  • Politanova, Iolanta
    esmaspäev 11.30, E kunst
    kolmapäev 14.15, E kunst
  • Preobraženskaja, Anna
    neljapäev 14.00 - 14.45
    reede 14.00 - 14.45
  • Rüütel, Anita
    teisipäev 14.00-15.00 E7
    neljapäev 14.00-15.00 E7
  • Saarelaid, Marge
    neljapäev 14.00-14.45 P12
    reede 14.00-14.45
  • Saikina, Margarita
    kolmapäev 8.00 - 8.45
    neljapäev 13.00 - 13.45
  • Safonova, Irina
    teisipäev 14.45-15.30 P7
  • Strohmann, Ellen
    esmaspäev 8.00-8.45 Eerika saal
    kolmapäev 8.00-8.45 Eerika saal
  • Švõrova, Irina
    teisipäev 14.00-15.00 Eerikal
    muul ajal kokkuleppel
  • Tamm, Erna
    teisipäev 11.00-13.00 P kunstiklass
    neljapäev 11.00-12.00 P kunstiklass, kokkuleppel
  • Tammeorg, Jane
    reede 7.tund, Psaal
  • Tiirmaa, Marko
    teisipäev 5. tund KHK
  • Trojanov, Anatoli
    esmaspäev kokkuleppel
    neljapäev kokkuleppel
  • Trubatšova, Julia
    esmaspäev KHK - kokkuleppel al kl 12.00st
    teisipäev KHK ja Eerikal - kokkuleppel päeva jooksul
    kolmapäev KHK - kokkuleppel alates kl 13.00st
    neljapäev KHK - kokkuleppel alates 12.00st
    reede Ploomike - kokkuleppel alates kl 14.00st
  • Trussova, Nelli
    kolmapäev 14.45 - 15.30
  • Tšervjakova, Larissa
    esmaspäev 13.20 - 14.00
  • Tärgla Tanel
    reede 14.00 Ploomike Saal 1
  • Vaino, Toomas
    teisipäev 14.45 Ploomike15
    reede kell 15.00 KHK A310
  • Vares, Marianna
    teisipäev 14,45-15.25
  • Viies, Helena
    teisipäev 14.15-15.00 Eerika maja
  • Vavrenjuk, Eveli
  • Vidrikson, Jelena
  • Vostrova, Tatjana
    teisipäev 12.50+ kokkuleppel
  • Värk, Karin
    kolmapäev 13.40 - 14.25
    neljapäev 14.30 - 15.15
  • Värton, Kalvi
    neljapäev 13.45 -15.00
  • Komissarova, Jelizaveta
  • Nilendere, Anita