Õpetajate konsultatsiooniajad

Õpetajate konsultatsiooniajad I p.a. 2015/16 õ.-a.

  • Abisogomjan, I. 
    Neljapäev 14.00 – 15.00 A110
  • Andrejeva, A.
    Reede 8.00-8.45 A314
  • Arhipova N. 
    Kolmapäev 14.00 – 15.00 A212 
    Reede 14.00 – 15.00 A212
  • Art I. 
    Neljapäev 7.15-8.00 A214 
    Reede 14.00-15.00 A214
  • Beljantseva L.
    Esmaspäev 7.30-8.00 A309 
    Teisipäev 7.30-8.00 A309 
    Kolmapäev 7.30-8.00 A309 
    Kolmapäev 13.45-14.45 A309 
    Neljapäev 7.30-8.00 A309
  • Beloussova, Violetta 
    Kolmapäev 15.00-15.45 A110 
    Neljapäev 14.00-14.45 A110
  • Bitov, I.
    Esmaspäev 13.55-14.40 A306
  • Bitova J. 
    Esmaspäev 7.20-8.00 A108
  • Burajev V. 
    Esmaspäev 15.00-16.00 spordisaal 
    Reede 14.00-15.00 spordisaal
  • Dolgova I. 
    Teisipäev 14.00-14.45 A303 
    Reede 13.00-13.45 A302
  • Egorova, S. 
    Kolmapäev 14.00-14.45 A412 
    Neljapäev 14.00-14.45 A412
  • Ennok, K. 
    Esmaspäev 14.40-15.30 A407
  • Feklistova N 
    Teisipäev 7.30-8.00 B303 
    Kolmapäev 13.00-13.45 B303
  • Glimbaum, I.
    Kolmapäev 14.00-14.45 töökoda
  • Heinaste, U.
    Esmaspäev 15.00-16.00 A204 
    Kolmapäev 15.00-16.00 A204
  • Hindriksoo 
    I. Esmaspäev 7.30-8.00 A406 
    Teisipäev 14.00-15.00 A406 
    Kolmapäev 7.30-8.00 A406
  • Ionova O.
    Teisipäev 14.00-15.30 A307 
    Kolmapäev 14.00-16.00 A307
  • Ivanov M.
    Neljapäev 10.00-11.00 õpetajate tuba
  • Janushkovskaja, V. 
    Esmaspäev 14.40-16.00 A414
  • Joassoone D.
    Teisipäev 7.30-8.00 A201 
    Kolmapäev 14.50-15.35 A201
  • Juhkam, J.
    Teisipäev 9.00-10.45 A411
  • Jõgeva J.
    Esmaspäev 14.55-15.30 A312 
    Kolmapäev 7.30-7.55 A312
  • Kalvi, E.
    Kolmapäev 14.00-14.45 B301 
    Reede 11.00-11.45 B204
  • Kapanen, I.
    Kolmapäev 13.00-14.30 kokkuleppel, spordisaal
  • Kaskman A. 
    Esmaspäev 7.20-8.00 B204 
    Kolmapäev 14.00-14.45 B204
  • Kass, S.
    Kolmapäev 14.50-15.35 A301 
    Neljapäev 12.00-12.45 A301, kokkuleppel muu aeg
  • Kim K.K. 
    Esmaspäev 13.55-14.40 A403
  • Kim, V.
    Kolmapäev 13.00-15.00 A403
  • Korsakova, J.
    Esmaspäev 14.40-15.30 A310 
    Kolmapäev 14.40-15.30 A310
  • Krsano, L.
    Esmaspäev 7.15-8.00 A203 
    Reede 14.40-15.30 A203
  • Krikmann, O.
    Reede 15.30-16.14 Maaülikool kab 401
  • Kuldmaa S. 
    Neljapäev 13.55-14.40 A303
  • Küppar M. 
    Esmaspäev 15.00-16.00 A207 
    Kolmapäev 14.00-15.00 A207
  • Leibova S. 
    Teisipäev 15.00-15.45 A213 
    Neljapäev 13.00-13.45 A213
  • Lopajev V. 
    Kolmapäev 15.00-16.00 töökoda
  • Luts A. 
    Teisipäev 15.00-15.45 A210 
    Reede 15.00-15.45 A210
  • Maidla K. 
    Esmaspäev 14.00-14.45 B302
    Teisipäev 14.00-14.45 B302
  • Margus H. 
    Teisipäev 15.00-15.45, kokkuleppel A112
  • Merinova T. 
    Kolmapäev 14.00-14.45 B201 
    Reede 13.00-13.45 B201
  • Mugra, K.
    Esmaspäev 14.00-14.40 B305 
    Kolmapäev 14.00-14.40 B305
  • Must-Vikman, M.
    Neljapäev 13.00-13.45 A109
    G1 kokkuleppel
  • Nurm, K. 
    Neljapäev 12.00-12.45 
    Reede 12.45-13.30
  • Oja, G. 
    Esmaspäev 8.00-8.45 B205 
    Kolmapäev 8.00-8.45 B205
  • Ojavere, T.
    Esmaspäev 14.00-14.45 A406 
    Teisipäev 14.00-14.45 A406
  • Org, A.
    Teisipäev 15.00-15.45 B207
  • Otsa, M.
    Esmaspäev 14.40-15.35 A410,kokkuleppel 
    Teisipäev 7.35-8.00 A410
  • Otti, A.
    Esmaspäev 11.00-11.45 B202 
    Neljapäev 13.00-13.45 B202
  • Permenova, J.
    Neljapäev 14.00-15.00 A304kokkuleppel
  • Petuhhova L. 
    Esmaspäev 7.30-8.00 A306 
    Neljapäev 7.30-8.00 A306 
    Reede 7.30-8.00 A306
  • Politanova I. 
    Teisipäev 14.00-14.45 B304
    Reede 8.00-8.45 B304
  • Post A. 
    Teisipäev 13.00-13.45 A407 kokkuleppel 
    Kolmapäev 14.50-15.35 A407 kokkuleppel
  • Preobraženskaja A. 
    Teisipäev 14.50-15.35 A114 kokkuleppel 
    Kolmapäev 14.50-15.35 A114 kokkuleppel
  • Saarelaid M.
  • Safonova, I. 
    Esmaspäev 13.55-14.40 A204
    Esmaspäev 15.35-16.30 A204
  • Saikina, M.
    Kolmapäev 13.00-13.45 B307
  • Samsonova, A. 
    Esmaspäev 13.55-14.40 muusika suur 
    Kolmapäev 13.55-14.40 muusika suur
  • Šarapova, I.
    Kolmapäev 15.00-16.30 B304
  • Švõrova I.

    Teisipäev 12.00-12.45 B308 
    Kolmapäev 13.00-13.45 B308
  • Strohmann, E. 
    Kolmapäev 14.00-15.00 B203
    Reede 8.00- 9.00 B203
  • Tamm, E.
    Esmaspäev 8.00-9.00 A111 kokkuleppel 
    Teisipäev 13.00-14.00 A111
  • Tammeorg, J.
    Kolmapäev 14.00-15.00 A413
  • Tiirmaa, M.
  • Trojanov A. 
    Esmaspäev 16.00-17.00 spordisaal 
    Reede 16.00-17.00 spordisaal
  • Trubatšova J. 
    Esmaspäev Kokkuleppel 
    Teisipäev Kokkuleppel
    Kolmapäev Kokkuleppel 
    Neljapäev kokkuleppel 
    Reede kokkuleppel
  • Trussova N. 
    Esmaspäev 8.00-9.00 A409 kokkuleppel 
    Kolmapäev 15.30-16.30 A409 
    Reede 8.00-9.00 A409 kokkuleppel
  • Truuse, N.
    Esmaspäev 13.55-14.40 A302 
    Neljapäev 8.00-8.45 A312
  • Uueni, H. 
    Esmaspäev 13.55-14.40 A110
  • Vares M. 
    Teisipäev 12.00-12.45 A313 
    Neljapäev 13.00-13.45 A313
  • Vavrenjuk, E.
    Neljapäev 13.55-14.40 A209
  • Värk K.
    Kolmapäev 7.30-8.00 spordisaal 
    Neljapäev 7.30-8.00 spordisaal 
    Reede 7.30-8.00 spordisaal
  • Värton, K.
    Esmaspäev 14.40-15.35 A209 
    Teisipäev 7.30-8.00 A209 
    Kolmapäev 7.30-8.00 A209
  • Vassiltsenko, L.
    Reede 15.00-16.30 A314
  • Vostrova T. 
    Teisipäev 7.30-8.00 A401 
    Neljapäev 7.30-8.00 A401
    Neljapäev 8.00-8.45 A401
Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.