Pikapäevarühm

ESMASPÄEV 1A

I.Šarapova

08.00-08.45 HOMMIK: M. Saikina

11.00-11.45

12.00-12.45 M.Saikina 1r + 1c1r

13.00-13.45 I.Šarapova

14.00-14.45 I.Šarapova

JELENA VIDRIKSON

TEISIPÄEV 1A

I.Šarapova

08.00-08.45 HOMMIK: I.Politanova

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 I.Šarapova

14.00-14.45 I.Šarapova

JELENA VIDRIKSON

KOLMAPÄEV 1A

I.Šarapova

08.00-08.45 HOMMIK: M.Saikina / N.Ivanova loodusring 3a

11.00-11.45 -

12.00-12.45 M. Saikina 1r

13.00-13.45 I.Šarapova

14.00-14.45 I.Šarapova

JELENA VIDRIKSON

NELJAPÄEV 1A

I.Šarapova

08.00-08.45 HOMMIK: M.Saikina

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Šarapova

13.00-13.45 I.Šarapova

JELENA VIDRIKSON

REEDE 1A

I.Šarapova

08.00-08.45 HOMMIK: G.Oja / N. Ivanova loodusring 3c+3d

11.00-11.45 M.Saikina 1r + 1c1r

12.00-12.45 N. Ivanova

13.00-13.45 G.Oja

14.00-14.45 I.Šarapova

JELENA VIDRIKSON

ESMASPÄEV 1B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 I.Politanova 1r + 2d1r

14.00-14.45 I.Švõrova

TEISIPÄEV 1B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45

12.00-12.45 J.Vidrikson + 2d1r

13.00-13.45 I.Švõrova

14.00-14.45 J.Vidrikson

KOLMAPÄEV 1B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 J.Vidrikson

14.00-14.45 J.Vidrikson

NELJAPÄEV 1B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 J.Vidrikson + 1d1r

13.00-13.45 N.Ivanova

REEDE 1B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 J.Vidrikson 1r + 2c1r

12.00-12.45 J.Vidrikson

13.00-13.45 I.Švõrova

14.00-14.45 J.Vidrikson

ESMASPÄEV 1C

M.Saikina

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 M.Saikina 1r + 1a1r

13.00-13.45 M.Saikina

14.00-14.45 M.Saikina

TEISIPÄEV 1C

M.Saikina

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 N.Ivanova

13.00-13.45 M.Saikina

14.00-14.45 M.Saikina

KOLMAPÄEV 1C

M.Saikina

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 -

14.00-14.45 M.Saikina

NELJAPÄEV 1C

M.Saikina

08.00-08.45

11.00-11.45 M.Saikina 1r

12.00-12.45 M.Saikina

13.00-13.45 M.Saikina

REEDE 1C

M.Saikina

08.00-08.45

11.00-11.45 M.Saikina 1r + 1a1r

12.00-12.45 M.Saikina

13.00-13.45 M.Saikina

14.00-14.45 M.Saikina

ESMASPÄEV 1D
E.Kalvi

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Šarapova

13.00-13.45 E.Kalvi

14.00-14.45 E.Kalvi

TEISIPÄEV 1D

E.Kalvi

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Šarapova 1r

13.00-13.45 N.Ivanova

14.00-14.45 E.Kalvi

KOLMAPÄEV 1D

E.Kalvi

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Politanova 1r + 1d1r

13.00-13.45 M.Saikina

14.00-14.45 E.Kalvi

NELJAPÄEV 1D

E.Kalvi

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 J.Vidrikson 1r + 1b

13.00-13.45 J.Vidrikson

REEDE 1D

E.Kalvi

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 E.Kalvi

14.00-14.45 E.Kalvi

ESMASPÄEV 2A
K.Nurm

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 Anne Kaskman + 2c1r + 3a/c/d

14.00-14.45 A.Andrejeva

TEISIPÄEV 2A

K.Nurm

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 ujumine

14.00-14.45 ujumine

KOLMAPÄEV 2A

K.Nurm

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 Anne Kaskman 1r

13.00-13.45 Anne Kaskman 2a1r

14.00-14.45 K. Nurm

NELJAPÄEV 2A

K.Nurm

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 K. Nurm

13.00-13.45 K. Nurm

REEDE 2A

K.Nurm

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 J.Vidrikson 1r

14.00-14.45 Katrin Nurm

ESMASPÄEV 2B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 J.Vidrikson + 3c

13.00-13.45 J.Vidrikson

14.00-14.45 J.Vidrikson

TEISIPÄEV 2B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 -

14.00-14.45 A.Andrejeva

KOLMAPÄEV 2B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Dolgova

13.00-13.45 I.Dolgova

14.00-14.45 I.Dolgova

NELJAPÄEV 2B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 -

REEDE 2B

J.Vidrikson

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 ujumine

14.00-14.45 ujumine

ESMASPÄEV 2C

J.Juhkam

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 Anne Kaskman + 2a1r + 3a/c/d

14.00-14.45 J.Juhkam + 3a/b/c/d

TEISIPÄEV 2C

J.Juhkam

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 ujumine

14.00-14.45 ujumine

KOLMAPÄEV 2C

J.Juhkam

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 -

14.00-14.45 J.Juhkam

NELJAPÄEV 2C

J.Juhkam

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 G.Oja 1r + 3.kl

13.00-13.45 G.Oja + 3.kl

REEDE 2C

J.Juhkam

08.00-08.45

11.00-11.45 J.Vidrikson 1r + 1b1r

12.00-12.45 A.Andrejeva 1r + 3.kl

13.00-13.45 J.Juhkam + 3.kl

14.00-14.45 J.Juhkam + 3.kl

ESMASPÄEV 2D

I.Politanova

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 I.Politanova 1r + 1b1r

14.00-14.45 I.Politanova

TEISIPÄEV 2D

I.Politanova

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 J.Vidrikson + 1b1r

13.00-13.45 J.Vidrikson +3kl

14.00-14.45 G.Oja + 3.kl

KOLMAPÄEV 2D

I.Politanova

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 I.Politanova 1r + 1d1r + 3.kl

13.00-13.45 I.Politanova 1r + 3.kl

14.00-14.45 I.Politanova + 3.kl

NELJAPÄEV 2D

I.Politanova

08.00-08.45

11.00-11.45 -

12.00-12.45 -

13.00-13.45 -

REEDE 2D

I.Politanova

08.00-08.45

11.00-11.45

12.00-12.45

13.00-13.45 ujumine

14.00-14.45 ujumine

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.