Lp põhikooli lõpetajad!

Praeguses keerulises epidemioloogilises olukorras ei korralda TAG sisseastumiskatseid sügisel 2021 10. klassi astuvatele õpilastele. 10. klassi võtame vastu õpilased, kes esitavad kooli astumise taotluse ja põhikooli lõputunnistuse ARNO süsteemis (https://www.tartu.ee/arno) alates 15. juunist kuni 29. juunini 2021.
Õpilaskandidaatidel peavad olema põhikooli lõputunnistusel kõigis ainetes positiivsed hinded. Kui TAGi astumiseks esitatakse avaldusi rohkem, kui koolil on õpilaskohti, siis eelistame kõrgema lõputunnistuse keskmise hinde ja paremate lõpueksamitulemustega õpilasi.
Tava- ja kutseõppesuuna rühmade ning eesti keele ja matemaatika tasemerühmade moodustamisel arvestame õpilase lõputunnistuse keskmist hinnet ja põhikooli lõpueksamite tulemusi.
Lihtsustatud õppekava järgi õppinud õpilasi TAGi gümnaasiumiastmesse vastu ei võeta.

Kooli kodulehel www.tag.ee on avatud sisseastumiskatsetele registreerimise link. Hoolimata sellest, et katseid ei toimu, palume õpilastel, kes on Tartu Annelinna Gümnaasiumi 10. klassi astumisest huvitatud, registreerida end selle lingi kaudu hiljemalt 5. aprilliks 2021. Teie poolt registreerimisvormil esitatud aadressil jätkame Teiega edasist suhtlust sisseastumise teemal.

Lisainfot õppimise kohta TAGis küsige telefonil 5039813 või esitades küsimused e-posti aadressil hiie@annelinn.edu.ee.

Lugupidamisega
Hiie Asser, TAGi direktor

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.