Alustati registreerimist selleaastasesse Tartu noorte töömalevasse

Täna, 17. mail kell 12 alustati registreerimist selleaastasesse Tartu noorte töömalevasse.

Tartu noorte töömalevasse saavad kandideerida Tartu linna sissekirjutusega noored vanuses 13-19-aastat. Registreerimine on avatud kuni 23. maini. Sel aastal on planeeritud malevarühmi kokku 17 ning tööd saab eeldatavalt kokku 210 noort. Malevarühmad on üleval Tartu Noorsootöö Keskuse kodulehel aadressil https://tntk.tartu.ee/tartu-noorte-toomalev/ruhmad/.

Osalemine malevas on hea võimalus saada esimene töökogemus toetatud ja turvalises keskkonnas. Töötamine toimub rühmades ning noored saavad seeläbi ka kogemuse meeskonnatöös. Lisaks saavad nad võimaluse arendada sotsiaalseid oskusi, sest pärast tööd toimuvad ühistegevused.

Malevlaste peamisteks tööülesanneteks on heakorratööd, abitööd teeninduses, talus, ürituskorralduses ning aia- ja põllusaaduste korjamine. Tööandjateks on kohalikud omavalitsused, mittetulundusühendused, äriühingud, FIEd ja äriorganisatsioonid. Tööpäevad kestavad sõltuvalt vanusest ja tööandja võimalustest 4-6 tundi tööpäevas. Töö malevarühmades kestab olenevalt rühmast 7-21 päeva.

Malevasse saab registreerida läbi Spoku keskkonna https://tartu.ee/kotoetused/malev

Täpsem info registreerimise kohta: https://tntk.tartu.ee/tartu-noorte-toomalev/registreerimine/

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.