latest news & announcements

УЧЕНИЧЕСКИЙ ОПРОС ПРОГРАММЫ KiVa: ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ

Чем мы занимаемся?

Миссией фонда Школы без травли - сделать школы Эстонии свободными от травли (www.kiusamisvaba.ee). Для этого мы предлагаем школам научно-обоснованную программу KiVa, которая охватывает всю школу и является эффективной как в предотвращении травли, так и в разрешении случаев.

Школа вашего ребенка присоединилась к программе KiVa по снижению травли и использует включенные в нее методы профилактики, разрешения случаев и оценки ситуации.

COVID-19 Õppekorraldusest alates 12.04.

7.04.

Lp õpilased, õpetajad ja lapsevanemad

 

Distantsõpe jätkub kõigis klassides vähemalt 16. aprillini. Samuti on peatatud ettevalmistusklasside ja ringide tegevus.

Koolimajas jätkavad õppetööd väikeklasside õpilased.

19.-25.04. on kevadine koolivaheaeg.

 

Lugupidamisega

TAGi juhtkond


9.03.

Lp õpetajad, õpilased ja lapsevanemad!

Emakeelepäeva õigekirja- ja ilusa käekirja konkurss

Märtsikuus kirjutasid meie kooli põhikooli 5.-7. klasside õpilased emakeelepäeva auks eesti keeles etteütlust. Kaasa lõid ka mõned 8. ja 9. klassid.
Tublimad 12. a klassi õpilased panid end proovile Vikerraadio emakeelepäeva e-etteütlusel.
Selgitasime välja 5.-9. klasside parimad eesti keeles kirjutajad. Lisaks toimus ka ilusa käekirja konkurss. Täname eesti keele õpetajaid, kes üritust raskel koroona-ajal läbi viisid!

Anne Luts

Lp põhikooli lõpetajad!

Praeguses keerulises epidemioloogilises olukorras ei korralda TAG sisseastumiskatseid sügisel 2021 10. klassi astuvatele õpilastele. 10. klassi võtame vastu õpilased, kes esitavad kooli astumise taotluse ja põhikooli lõputunnistuse ARNO süsteemis (https://www.tartu.ee/arno) alates 15. juunist kuni 29. juunini 2021.

Tartu Noorsootöö Keskus kutsub kõiki noori e-noortekeskusesse

Tartu Noorsootöö Keskus kutsub kõiki noori pärast koolitunde Discordi e-noortekeskusesse, et seal mõnusalt aega veeta. E-noortekas on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 13-19, reedeti kell 14-21 ning laupäeviti ja pühapäeviti kell 13-17.

Уважаемые родители учеников 0-классов!

Eelkooli õppetöö toimub edasi järgmise graafiku alusel:

ESMASPÄEVITI on eestikeelne ettevalmistus kooliks, kus osalevad kõik tulevased klassid klasside kaupa ja oma klassijuhataja juhendamisel.
16.30 - 18.00 - 0a (Kristel Kaskman)
17.00 - 18.30 - 0b (Liis Arras)
17.15 - 18.45 - 0c (Anita Rüütel)

KOLMAPÄEVITI toimub venekeelne ettevalmistus, mis on mõeldud ainult 0b klassi jaoks (osalise keelekümbluse järgi alustav klass, mis vajab ettevalmistust vene keele õppeks).
16.30 - 17.30 (Elviira Kalvi).

Tervist ja abivalmidust meile kõigile.

Страницы

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.