Tartu Ülikooli lahtiste uste päev

Hea 9. klassi õpilane!

Kutsume Sind 26. veebruaril Tartu Ülikooli lahtiste uste päevale. Sel aastal toimub lahtiste uste päev veebis, seega saad sellel mugavalt osaleda kodust lahkumata.

Tule ja kuula põnevat veebikonverentsi, tutvu ülikoolis õpetatavate erialadega, osale kaasahaaravates töötubades ja infotundides ning vaata ringi virtuaalsel messialal. Päeva jooksul saad teada, kuidas saada üliõpilaseks ja mis toimub ülikooliõpingute ajal. Lisaks viivad ajakirjandustudengid Sind veebi teel põnevatesse paikadesse – näiteks saad teada, milline on elu ühiselamus või mida teha ülikooli ajal oma vaba ajaga.

Osale kindlasti kell 12.00 algavas Tartu Ülikooli teaduskooli töötoas „Uks ülikooli“. Teaduskooli tegevustes osalemine annab Sulle mitmeid eeliseid ülikooli astumisel. Töötoas käime üheskoos läbi teaduskooli poolt pakutavad tegevused, vaatame lühivideoid, teeme katseid ja lahendame ülesandeid. Teekonna jooksul räägime sellest, millist kasu saad teaduskoolist oma praeguste õpingute käigus ja tulevikus ülikooli astudes.

Vaata lähemalt, mis Sind sel päeval ees ootab, osale virtuaalsel messialal ja veebikonverentsil ning pane end varakult töötubadesse ja infotundidesse kirja, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kestab 25. veebruarini või kuni kohti jätkub.

Hoia end värske infoga kursis ka lahtiste uste päeva Facebooki lehel.

Küsimuste korral aitavad Sind:

Teaduskooli töötoaga seotud küsimused: Liis Vahe, Tartu Ülikooli teaduskooli kommunikatsiooni ja turunduse peaspetsialist, 5340 0789, liis.vahe@ut.ee
Lahtiste uste päevaga seotud küsimused: Marleen Otsus, Tartu ülikooli turundusspetsialist, 737 6540, marleen.otsus@ut.ee

Kohtumiseni lahtiste uste päeval!

Tartu Ülikooli teaduskool

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.