Uus Eesti koguperefilm otsib näitlemishuvilisi poisse!

Mängufilmide "O2" ja "Supilinna salaselts" tootja NaBa Films filmib tänavu suvel uut kodumaist koguperefilmi „Tähtsad ninad“, kuhu otsitakse peaosatäitjateks kaht näitlemishuvilist poissi vanuses 9-13 eluaastat. Filmiroll on tasustatud.

Koguperekomöödia "Tähtsad ninad" räägib laste ja vanemate suhetest kaasaegse ja värske nurga alt, esitades küsimuse, mida on ühel tänapäevasel perekonnal tarvis õnnelik olemiseks. Filmi käigus segunevad ja muutuvad rollid, näeme täiskasvanuna käituvaid lapsi ja lastena käituvaid vanemaid. Filmi režissöör on Ingomar Vihmar ja operaator Heiko Sikka.

Filmi tootjad otsivad peaosatäitjateks  9-13-aastast poissi. Rollid sobivad rollid julgetele ja pealehakkajatele lastele, kes võivad olla nii eesti kui ka vene rahvusest, kuid suhtlevad vabalt eesti keeles. Kasuks tuleb varasem näitlemiskogemus. Filmimine toimub tänavu juulis ja augusis. Kõik rollid on tasustatud.

Peaosatäitjatest poisid Oliver ja Sass tulevad filmis välja geniaalse plaaniga asutada iduettevõte ja päästa selle abil oma pere nii majanduslikest raskustest kui ka omavahelistest pingetest.

Oliveri ja Sassi rolli otsitakse kaht poissi vanuses 9-13 a. Sõltuvalt rollist tuleb kaasa lüüa 15 või 25 võttepäeval. Huvi korral ootame Sind eelregistreerima castngule, mis toimub Sinu koolis 28.05.2021 kella 11-14ni.  Registreerimine aadressil:   

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uZUk4cbZBwwSEsv6UvdXREv0MMsofhXt...

Lisainfo:

Olga Hartšuk olga@nafa.ee 56988082

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.