Põhikooli kabinetid ja komisjonid

Põhikooli eksamid 9.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00                                                                    

Eesti keel kirjalik 25.mai 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A205

õp. arv 17 (9b)

Anne Luts, Toomas Vaino

A337

Õp. Arv: 14 - 13 (9a) + 1 Nõo Põhikool

Maire Küppar, Veronika Kim

A438

õp. arv 12 (9a) 

Marge Saarelaid, Heidi Margus

A534

Õp. Arv 10 (9c)

Maarja Must –Vikman, Merili Otsa

A541

Õp. Arv 13 (9c)

Diana Joassoone, Segei Maltšenko

A234

Õp. Arv:14 (9d)

Kalvi Värton, Ljudmila Krasno

A536

Õp. Arv: 14 -  6 (9d) + 6 (9b) + + 1 Mart Reiniku kool +1 Tartu Rahvusvaheline kool

Tiina Kikerpill, Irina Hindriksoo

A532

Õp. Arv 2

Marianna Vares, Inna Glimbaum

Kokku  96

 

Eesti keel suuline 26.mai 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A337

Õp. Arv- 25 (9a) ) + 1 Nõo Põhikool

Maire Küppar – intervjueerija

Anne Luts - hindaja

A344

Õp.arv – 23 (9b)

Tiina Kikerpill – intervjueerija

Marge Saarelaid – hindaja

A333

Õp.ar – 23 (9c) + + 1 Mart Reiniku kool +1 Tartu Rahvusvaheline kool

Maarja Must-Vikman – intervjueerija

Diana Joassoone – hindaja

A335

Õp. Arv – 22 (9d+9e)

Kalvi Värton – intervjueerija

Marianna Vares – hindaja

 

Matemaatika 3.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A234

õp. arv (9a) - 18

Jelena Permenova, Veronika Kim

A 235

Õp. Arv (9b) - 14

Jelena Korsakova, Irina Hindriksoo

A537

õp. arv (9c) - 14

Toomas Vaino, Merili Otsa

A236

Õp. Arv (9d) - 14

Olga Ionova, Kalvi Värton

A532

Õp. Arv 2

Irina Safonova, Inna Glimbaum

A536

Õp. Arv 16 (9a-7 + 9b -9)

Maksim Ivanov, Natalja Ivanova

A542

Õp. Arv 15 (9c-9 + 9d – 6)

Igor Bitov, Nelli Trussova

Kokku  93

 

Vene keel 9.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A440

õp. arv 15 (9a+b)

Irina Abisogomjan, Kim Kvan Kho

A 434

Õp. Arv 13 (9d)

Nelli Trussova, Kalvi Värton

A534

õp. arv 12 (9c)

Tatjana Vostrova, Anna Preobraženskaja

A532

Õp. Arv 1 (9e)

Pavel Babtšenko, Inna Glimbaum

Kokku  41

 

Inglise keel 9.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A205

õp. arv 16

Natalja Arhipova, Marit Iila

 Geograafia, bioloogia 9.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A541

õp. arv geograafia 2, bioloogia 4

Sergei Maltšenko, Merili Otsa

 Keemia 9.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A536

õp. arv 16

Irina Hindriksoo, Tatjana Ojavere

 Ajalugu, ühiskonnaõpetus 9.juuni 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A438

õp. arv ajalugu 2, ühiskonnaõpetus 12

Veronika Kim, Ljudmila Krasno

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.