Riigieksamid 12.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00
Eesti keel kirjalik 23.aprill 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Merili Otsa
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A205, õp. Arv 16 | Helen Pahk, Ljudmila Krasno |
A234 õp. arv 14 | Anne Luts, Signe Kass |
A235 õp. Arv 13 | Diana Joassoone, Kalev Uiga |
A236, õp. Arv 13 | Tiina Kikerpill, Julia Klochkova |
A333, õp. Arv 9 | Marianna Vares, Sergei Maltšenko |
A242, õp. Arv 9 | Jana Juhkam, Irina Abisogomjan |
A337, õp. Arv 14 | Maire Küppar, Veronika Kim |
A340, õp. Arv 4 (IÕK alusel) | Marge Saarelaid, Marjam Paap |
A342 õp. Arv 1 (IÕK alusel) | Ellen Strohmann, Irina Art |
Kokku 93 |
|
Eesti keel suuline 24.aprill 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Maarja Must-Vikman
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A337 Õp. Arv 14 G3 + 9 G2 | Maire Küppar – intervjueerija/ hindaja Ellen Strohmann– hindaja/ intervjueerija |
A344 Õp.arv 13 G3 + 14 G3 | Tiina Kikerpill – intervjueerija/ hindaja Anne Luts - intervjueerija/ hindaja |
A347 Õp. Arv 12 G3 + 11 G3 + 5 G3 (IÕK) | Diana Joassoone – intervjueerija/ hindaja Marge Saarelaid - intervjueerija/ hindaja |
A333 õp. Arv 17 | Marianna Vares – intervjueerija Helen Pahk - hindaja |
Kokku |
|
Inglise keel, kirjalik 2.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Natalja Ivanova
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A205 Õp. Arv- 17 | Svetlana Egorova, Signe Kass |
A234 Õp.arv - 15 | Irina Art, Irina Safonova |
A235 Õp.ar - 12 | Svetlana Leibova, Merili Otsa |
A236 Õp. Arv - 12 | Marjam Paap, Nelli Trussova |
A237 Õp. Arv - 12 | Julia Klochkova, Pavel Babtšenko |
A536 Õp. Arv - 14 | Katre Sepp, Artur Kusnerov |
A242 Õp.arv - 8 | Rebekah Ujuk, Ljudmila Krasno |
Kokku 90 |
|
Inglise keel suuline 3.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Anna Vaher
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A242 Õp. Arv- 14 | Rebekah Ujuk – intervjueerija Svetlana Leibova - hindaja |
B371 Õp.arv - 19 | Irina Art – intervjueerija Svetlana Egorova – hindaja |
A248 (koosolekute ruum) Õp. Arv 10 | Marjam Paap – intervjueerija Natalja Arhipova – hindaja |
A239 Õp. Arv 16 | Katre Sepp - intervjueerija Julia Klochkova – hindaja |
Kokku 60 |
|
Inglise keel suuline 6.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Anna Vaher
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
A242 Õp. Arv- 16 | Katre Sepp - intervjueerija Julia Klochkova - hindaja |
A248 (koosolekute ruum) Õp.arv - 16 | Svetlana Egorova – intervueerija Irina Art – hindaja |
Kokku |
|
Matemaatika 23.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Toomas Vaino
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A234 õp. arv 14 lai vene | Jelena Permenova, Kalev Uiga |
A205 Õp. Arv 17 - lai eesti | Maksim Ivanov, Natalja Ivanova |
A235 Õp. Arv 13 – kitsas vene | Jelena Korsakova, Nelli Trussova |
A236 Õp. Arv 12 – kitsas vene | Olga Ionova, Signe Kass |
A237 Õp.arv 12 – kitsas vene | Irina Safonova, Pavel Babtšenko |
A242 Õp. Arv 4 – kitsas eesti | Ott Krikmann, Artur Kusnerov |
A536 Õp. Arv 14 – lai vene | Jelena Pinajeva, Irina Hindriksoo |
A542 Õp. Arv 12 – kitsas vene | Igor Bitov, Anna Preobraženskaja |
Kokku 98 |
|